نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

تاپیک: مقایسه بین 206 تیپ 5 و فولکس واگن گل

سرباز صفر آواتار memar.d
    1 بار تشکر شده در 1 پست

میزان اعتبار
    0

پیش فرض مقایسه بین 206 تیپ 5 و فولکس واگن گل

خواهشمند است نظرات خود را در مورد ویژگیهای این دو خودرو بیان کنید

Shahin
    Guest

206 تيپ 5 سرتره اين رو مطمئنم اما چون تخصصي براي مقايسه ندارم به متخصصان ميسپارم مقايسه فني رو ....

سرباز صفر

میزان اعتبار
    0

206 باید بهتر باشه...من (بابام )گل داشت یه مدت...فنی بد نبود...ولی این پلاستیکای جلوش قچ قچ صدا می کرد...مثل سی یلو...

گروهبان سوم آواتار Lord_TD
    محل سكونت
    One SteP CloSeR

میزان اعتبار
    26

هم 206 داشتم هم گل !!
    هیچ کدوم !
    فقط 405 دارم باهاش کیف میکنم !!
    ه فیل --- تر سرعت بنداز سیستم اگزوز عوض کن ببین چی میشه !
    البته من دادم واسم سپر و رکاب و اسپویلر vergoz بذارن !!
    بدن برات یه عکس از ماشینن رو میفرستم اگه خواستی !
    Think

سرباز صفر
    محل سكونت
    شيراز

میزان اعتبار
    0

به نظر من گل از 206 سرتره چون موتور 1800 داره ولي 206 تيپ 5 فقط 1600سي سي حجم دارد هيكل گل هم از206 بهتره

Shahin
    Guest

توش مثل پرايده پلاستيهاي جلوش !!! هيچ امكانات خاصي هم نداره .... اين ماشين اگر هم قيمت پرايد باشه ميشه گفت ماشين خوبيه...
    ویرایش توسط Shahin : 04-02-2007 در ساعت 09:35 PM

سرباز صفر

میزان اعتبار
    0

من هر دو تاشو دارم، اول از لحاظ هندلیگ خودرو گل بسیار سر تراست و رانندگی آن بسیار نرم و راحت تر است و در 206 تیپ 5 با اینکه شتاب آن بسیار بیشتر از خودرو گل میباشد ولی این شتاب زیاد به همراه خشکی زیاد سیستم تعلیق خودرو باعث وارد آمدن فشار عصبی به راننده میشود که متعاقبا رانندگی نرم و روانی را از خودرو نباید انتظار داشته باشید البته آنهایی که دنبال شتاب و سرعتند باید سراغ 206 تیپ 5 برند چون خودرو گل به پاش نمیرسه ( با 206 تیپ 5 تا 210 کیلومتر رو پر کردم)، مصرف سوخت گل در خارج شهر در هر 100 کیلومتر در حدود 7.5 لیتر است و در داخل شهر در حدود 8.5 لیتر و تقریبا با 206 برابری دارد با اینکه حجم خودرو 1800 سی سی است. سیستم تهویه خودرو گل نسبت به 206 تیپ 5 در سطح پایین تریست چون 206 مجهز به Air Condition است و کلا بهتر عمل میکند. عیب دیگر خودرو گل نسبت به 206 نبود سیستم گرم کن آینه بغل است و همچنین نبود سیستم ABS با وجود اینکه سیستم ترمز آن نسبتا قوی است. فضای اتاق گل راحت تر و دارای دید بهتری نسبت به 206 است البته به همراه صندلیهای بزرگتر و راحت تر ضمنا تمامی شیشه های جانبی دارای بالابر اتوماتیک میباشند که 206 از آن بی بهره است و مزیت بسیار خوب گل نسبت به 206 سیستم دزدگیر فابریک آن است که صاحب خودرو را از نصب دزدگیر و دستکاری سیستم برق اتومبیل بی نیاز میکندو همچنین آنتن رادیو آن بصورت یک سیم تو شیشه جلو کار سمت راست راننده کار گذاشته شده است.من با نظر آن دوستمون که گفته داشبورد پلاستیکی با سروصدای زیاد ، زیاد موفق نیستم البته شکل پلاستیکی آن درست است که زیاد ظاهر زیبا و مناسبی ندارد ولی به نظر من از لحاظ بیصدا بودن و استحکام بسیار خوب و از داشبورد خودرو های پژو که دارای سرو صدای زیادی میباشند بسیار بهتر و بیصداتر است. یکی از مزایای دیگر گل فضای دور و بر موتور است که بسیار مناسب و خوب است و به هیچ عنوان شلوغی موتور 206 را ندارد ( امان از روزی که 206 عیب موتوری پیدا کند) یکی دیگر از معایب خودرو گل صدای گیربکس آن است ولی جا زدن دنده های آن بسیار نرمتر از 206 است.و در جمعبندی هر کی دنبال شتاب و سرعته بره دنبال 206 تیپ 5 و هرکی رانندگی نرم و راحت و با ایمنی بالا میخواد بره سراغ گل موفق و پیروز باشید !!!!

8. کاربر روبرو برای این پست مفید از ftarak تشکر کرده:

A L I R E Z A (10-16-2011)

Bookmarks

Bookmarks

قوانین ارسال

• شما نمیتوانید تاپیک جدید ارسال کنید.
  • شما نمیتوانید جوابی ارسال کنید.
  • شما نمیتوانید فایل ضمیمه کنید.
  • شما نمیتوانید پست ها را ویرایش کنید.
  •